O zespole

kujawsko-pomorskie orkiestra na wesele Zespół PIK wziął swoją nazwę od imion jego założycieli i członków czyli od Piotra i Krzysztofa. W takim składzie zaczęliśmy wspólnie grać już w 1984 roku. Była to kapela rodzinna z perkusistą Stanisławem Wieczorkiem, a później dołączył do nas saksofonista Kazimierz Ratajczak, którego następnie zastąpił Jan Bryk. W takim cztero osobowym składzie przegrali wspólnie 12 lat a zespół ten nazywał się wówczas KWAZAR.
Na krótko (przyszedł czas gdy do wojska ruszałem…) Krzysztofa zastąpił Błażej Drab, aktualnie laureat konkursu „Szansa na sukces”, który do dziś jest naszym przyjacielem. Polecamy zespół Błażeja noszący nazwę Estrada, a informacje o nim można znaleźć pod adresem http://www.blazejdrab.art.pl
Od 1997 roku Piotr i Krzysztof czyli w skrócie PiK rozpoczęli dalszą wspólną przygodę z muzyką, która trwała do 2014 roku. Po zmianie składu zespołu wspólną pracę rozpoczęli razem z Krzysztofem: Monika – wokalistka oraz Artur – gitarzysta.
Zespół oferuje Państwu oprawę muzyczną wesel, zabaw, balów studniówkowych i karnawałowych oraz uroczystości rodzinnych takich jak jubileusze, urodziny, imieniny i inne.