O zespole

zespół na wesele Grudziądz Zespół PIK wziął swoją nazwę od imion jego założycieli i członków czyli od Piotra i Krzysztofa. W takim składzie zaczęliśmy wspólnie grać już w 1984 roku. Była to kapela rodzinna z perkusistą Stanisławem Wieczorkiem, a później dołączył do nas saksofonista Kazimierz Ratajczak, którego następnie zastąpił Jan Bryk. W takim cztero osobowym składzie przegraliśmy wspólnie 12 lat, a zespół nazywał się wówczas KWAZAR.
Na krótko (przyszedł czas gdy do wojska ruszałem…) Krzysztofa zastąpił Błażej Drab, aktualnie laureat konkursu „Szansa na sukces”, który do dziś jest naszym przyjacielem. Polecamy zespół Błażeja noszący nazwę Estrada, a informacje o nim można znaleźć pod adresem http://www.blazejdrab.art.pl.

Od 1997 roku Piotr i Krzysztof czyli w skrócie PiK rozpoczęli dalszą wspólną przygodę z muzyką, która trwała do 2014 roku. Po zmianie składu zespołu wspólną pracę rozpoczęli razem z Krzysztofem: Monika – wokalistka i wodzirej w jednaj osobie oraz Artur – gitarzysta.
Zespół oferuje Państwu oprawę muzyczną wesel, zabaw, balów studniówkowych i karnawałowych oraz uroczystości rodzinnych takich jak jubileusze, urodziny, imieniny i inne.

♠Świadczymy kompleksowe usługi oprawy muzycznej wesel, zabaw, bali sylwestrowych i karnawałowych, studniówek, oraz imprez okolicznościowych. Nigdy nie ustalamy przed imprezą jakie utwory będziemy grali – zawsze dostosowujemy typ muzyki do towarzystwa i oczekiwań gości.

Organizujemy różnego rodzaju konkursy i zabawy, których wachlarz mamy bardzo szeroki (ich ilości rodzaj zawsze wcześniej uzgadniamy). Tradycyjnie o północy przeprowadzamy oczepiny, których finałem są podziękowania dla rodziców (szczegóły zabaw, wesela i całej imprezy zawsze konsultujemy i uzgadniamy z naszymi zainteresowanymi stronami wcześniej na spotkaniu z zespołem).

♠ W czasie posiłków i przerw odtwarzamy muzykę.